Janar 2023

“Poligraf”: Lavrov dezinformon kur krahason Shtetet e Bashkuara me Hitlerin dhe Napoleonin
Më tepër media maqedonase transmetuan pjesërisht deklaratën e ministrit rus të Punëve të Jashtme, Sergej...
Më tepër
Takimi i Tiranës në media: Midis normalitetit dhe paternalizmit
Shkruan: SEFER TAHIRI Nuk është asgjë e re mënyra e raportimit të mediave dhe narrativët...
Më tepër